ظروف غذاخوری

ویکتورا محبوب

ویکتورا محبوب

ویکتورا محبوب قلب ها

اسم ویکتوریا برای خیلی از علاقمندان ظروف غذاخوری آشناست. ویکتوریا یکی از طرح های به شدت محبوب و قدیمی شرکت لومینارک فرانسه هست. این طرح محبوب رو همچنان میشه خیلی از قطعاتش رو تو بازار پیدا کرد ولی با قیمت های متاسفانه بالا.  18 پارچه شامل پلو خورشت و میوه در حدود 1900 تا  2000 قیمت دارن تو بازار، ماست خوری هاش 650 و دیس بیضی 450 ،خرید این طرح محبوب در بسته بندی 6 نفره با برند لومینارک الان در حدود 3 تومن براتون هزینه خواهد داشت .

ویکتوریا آرکوپال فرانسه
ویکتوریا آرکوپال فرانسه

ویکتوریا تولید می شود

این طرح به قدری جذاب و پر نشاط هست که خیلی از شرکت های تولید ظروف غذاخوری در ایران رو هم وسوسه کرد که مشابه این طرح رو تولید کنند. مقصود ، پارس اپال و چینی زرین از جمله این شرکت ها هستند. این طرح دقیقا با همین اسم در دو شرکت مقصود و پارس اپال با جنسیت اپال تولید میشه و با قیمت هایی حدود 600 تا 800 هزار تومان میشه تو بازار سرویس های 6 نفره شون پیداشون کرد.

سرویس اپال ویکتوریا مقصود

سرویس اپال ویکتوریا مقصود

سرویس اپال ویکتوریا پارس اپال

سرویس اپال ویکتوریا پارس اپال

بهترین سرویس ویکتوریا در بین شرکت های تولید داخل کدام است ؟

چینی زرین این طرح جذاب رو در قالب ایتالیا اف تولید کرده است. البته با یک  قیمت بسیار مناسب. اگر از علاقمندان این طرح ویکتوریا هستید پیشنهاد ما خرید این طرح زیبا و با کیفیت چینی زرین به شماست.

ویکتورا محبوب

مشخصات سرویس چینی زرین 28 پارچه طرح ویکتوریا

بشقاب های بسیار سبک
طرح هایی مقاوم در برابر شستشو در ماشین ظرفشویی
مناسب جهت استفاده در مایکروویو
اقلام سرویس هم که شامل :
پلو خوری 6 عدد
خورش خوری 6 عدد
میوه خوری 6 عدد
ماست خوری 6 عدد
دیس 2 عدد
نمکپاش 2 عدد

این سرویس کامل غذاخوری با درجه کیفیت 3 موجود می باشد. درجه سه بودن صرفا به دلیل وجود نقطه هایی بر روی بعضی از قطعات می باشد. دوستانه بخوام راهنمایی کنم خدمت تون خرید چینی زرین ایران حتی با کیفیت درجه سه بسیار مناسب تر خواهد بود از خرید سرویس های اپال، چون در نهایت محصول با کیفیت تری رو خواهید داشت.

خرید سرویس ویکتوریا چینی زرین

برای خرید این سرویس جذاب کافیه تو سایت مون قسمت جستجو ، کلمه ویکتوریا رو سرچ کنید. طبق معمول نگران سالم رسیدنش هم نباشید. با ادعای فراوان می تونیم بگیم بسته بندی چینی اصلا تخصص ماست. تازشم اگه قطعه ای شکست براتون جایگزین میفرستیم. 🙂

از فروشگاه ندهوم تا تو آشپزخانه شما تضمین سالم رسیدنش با ما

راستی اینم بگم یه طرح دیگه هم چینی زرین تولید کرده با اسم گلاریس که ترکیب رنگ و گل هاش نشون میده بسیار سعی شده به این طرح نزدیک بشه ولی با طراحی متفاوت این طرح هم با کیفیت درجه یک موجود می باشد.

چینی زرین طرح گلاریس نئوکلاسیک

چینی زرین طرح گلاریس نئوکلاسیک

 

دیدگاهتان را بنویسید