کیفیت ساخت قرار داده شده در توضیحات محصول به چه معناست و چه کاربردی برای خریدار دارد ؟

تا به حال براتون پیش اومده خرید اینترنتی داشته باشید و محصول اون چیزی نبوده که می خواستید ؟! ما هم اتفاقا برامون زیاد پیش اومده ! 😭
دیدید گاهی دنبال کالایی هستیم و تو بازار پیداش نمی کنیم ولی چند تا سایت و پیج همون محصول رو دارن و بسیار مردد میشیم که آیا میشه اعتماد کرد؟! ارزش خرید داره؟🤔 اصلا خیلی موقع ها آدم دوست داره یه جنس رو لمس کنه !
خوب همه ما میدونیم ادیت عکس جزئی از عکاسی هست و شما بدون اون نمی تونید عکس خوبی داشته باشید! ما هم تو فروشگاه مون حقیقتش بخواید گاهی از بعضی از کالا ها که عکسی گرفته میشه، خود ما هم تعجب میکنیم که چقدر خوب تو عکس افتاده و ایراداتش دیده نمیشه ! و این موضوع بسیار مهمی هست.

خوب حالا 😊

اولا ما تمام تلاش مون این هست که کالای با کیفیت و با دوام فقط به مشتریان مون عرضه کنیم. دوما گاهی پیش میاد محصولی وجود داره که قیمت مناسبی داره و برای بسیاری از نیاز ها کاربردی هست و با هزینه پایین تر هم میشه اون نیاز رو کاملا برطرف کرد و شاید نیاز به پرداخت هزینه بالایی برای اون کالا با توجه به وضع اقتصادی موجود، نباشه.
خوب ما قراره از این به بعد با تجربه چندین ساله خودمون تو خرید لوازم و ابزار آشپزخانه، محصولات مون رو بر اساس کیفیت درجه بندی کنیم تا بتونیم تو خرید بهتر و مطمئن تر کمک تون کنیم.
خوب اینجا بحث اعتماد مطرحه که بسیار برای ما جنبه حیاتی داره. ما سالها برای کسب اعتماد مشتریان مون ذره ذره تلاش کردیم و تمام پایه و اساس کسب و کار ما بر اعتماد مشتریان مون بنا شده. برای قدردانی از این اعتماد همواره به فکر راه هایی برای ساده تر کردن و خرید مطمئن تر برای مشتریان مون هستیم.
خوب ما اینجا هستیم تا با صادقانه ترین حالت ممکن کیفیت اجناس رو برای شما توصیف کنیم ، چطور ؟
با شماره گذاری یک تا پنج ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

5/5 ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
100% محصول با کیفیت است و ارزش خرید بالایی دارد. همچنین پس از تحویل به مشتری، اگر از کیفیت لازم برخوردار نبود کالا با هزینه فروشگاه ندهوم پس گرفته می شود. ( کیفیت عالییی 😍 )

4/5 ⭐️⭐️⭐️⭐️
محصول از کیفیت خوبی برخوردار است و رضایت اکثر مشتریان را جلب خواهد کرد. ( کیفیت خیلی خوب )

3/5 ⭐️⭐️⭐️
محصول با توجه به قیمت، از ارزش خرید خوبی برخوردار است. ایرادات جزئی در محصول وجود دارد. ( کیفیت معمولی )

2/5 ⭐️⭐️
محصول از قیمت مناسبی برخوردار است.

به ندهوم اعتماد کنید ضرر نمی کنید 😊